By móc kupować, musisz się zarejestrować. Zarejestruj się teraz.

  • DiplomatBien_Air_lato

  • ttbio1

  • MELAG_BANER

  • endopilot_5Autoklawy MELAG

Autoklaw_MELAG

argaiv1454

Autoklawy firmy MELAG od teraz w naszej ofercie. Autoklawy MELAG znane są głównie z ich bezkonkurencyjnej jakości wykonania i długim bezawaryjnym czasie pracy.Ponad 55 lat temu rozpoczęła się specjalizacja firmy MELAG w produkcji sterylizatorów oraz innych związanych z higieną produktów. Na całym świecie znajduje się obecnie ponad 450 tysięcy urządzeń Melag co sprawia, że jest on liderem profesjonalnej sterylizacji. Sprawdź specjalne pakiety promocyjne!!!

  Melag

Ponad 55 lat temu rozpoczęła się specjalizacja firmy Melag w produkcji sterylizatorów oraz innych związanych z higieną produktów. Dzięki wysokiej jakości, solidności oraz innowacyjności, w połączeniu zdążeniem do zapewnienia jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa, udało się berlińskiej, rodzinnej firmie osiągnąć pozycję czołowego producenta w dziedzinie profesjonalnej sterylizacji. Ponad 450 000 znajdujących się na całym świecie urządzeń MELAG-a jest świadectwem tego sukcesu. Wieloletnie doświadczenie, wspomagane techniką komputerową metody produkcyjne, zastosowanie wysokowartościowych surowców oraz sprawdzony zespół pracowników sprawiło, że sterylizatory MELAG-a to komfortowe w użyciu produkty, wysokiej jakości. Filozofią firmy jest konsekwentna specjalizacja w ograniczonym programie produkcji. Dzięki temu udało się MELAG-owi z udziałem zespołu wyspecjalizowanych inżynierów rozwijać i utrzymywać na światowym poziomie paletę swoich produktów. Załoga MELAG-a jest dumna z tego, że dzięki produkowanym przez nią urządzeniom i artykułom do sterylizacji i sterylnego przechowywania przyczynia się do ochrony zdrowia pacjenta oraz pracownika praktyki lekarskiej. Na całym świecie istnieje ponad 100 firm specjalizujących się w produkcji autoklawów. Tylko MELAG jest firmą o zasięgu światowym, która skoncentrowała się wyłącznie w tej dziedzinie produkcji. Koncentracja na kompetencji kluczowej jest podstawą naszego światowego sukcesu. Sukcesu, który wciąż od nowa musi być udowadniany. Nad tym pracuje każdy pracownik MELAG-a z najwyższym zaangażowaniem. Producenci, u których autoklaw jest tylko jednym z wielu produktów, mogą sobie pozwolić na okres słabości. Ten kto koncentruje się na produkcji tylko jednego rodzaju urządzeń, nie może sobie na to pozwolić. Musi być zawsze lepszy od konkurencji. Nasze sukcesy o zasięgu światowym są świadectwem, że nasze autoklawy są lepsze nie tylko ze względu na doskonała jakość, lecz również ze względu na innowacyjność. Wprowadziliśmy innowacyjne rozwiązania dla autoklawów stosowanych w praktykach lekarskich, wykonując w tej dziedzinie pionierską pracę.

Przykłady:

  • System obiegu jednokrotnego
  • Automatyczne dozowanie wody
  • Dokumentacja poprzez komputer PC lub sieć
  • Metoda próżni frakcyjnej w autoklawach stosowanych w praktykach lekarskich itd.

Stawiamy na produkcję autoklawów wyłącznie na terenie Niemiec. Wysokojakościowe produkty muszą być produkowane przez wykwalifikowanych i świadomych pracowników. Korzyści wynikające z niższych kosztów produkcji w krajach o niższym poziomie zarobków, nie mogą odgrywać żadnej roli, gdy w grę wchodzi możliwość pogorszenia jakości produkcji.

SPRAWDŹ ASORTYMENT FIRMY MELAG I SPECJALNE PAKIETY PROMOCYJNE AUTOKLAWÓW

Melag_fabryka